Srbija vaterpolistkinje 2006 EP

Трећи пораз младе репрезентације у Сентешу

Женска ватерполо репрезентација Србије до 15 година претрпела је и трећи пораз на Шампионату Европе у Сентешу, пошто је после Холандије и Италије од Србије бољи био и Израел, који је славио резултатом 17:5 (3:1, 5:1, 4:3, 5:0).

На почетку меча је било 1:1, а потом се Израел резултатски одвојио, на полувремену је водио 8:2 и рутински је привео меч крају. Тим Зорана Мијалковског је колико-толико парирао у трећој четвртини, да би Израел серијом од пет голова у последњем периоду стигао до убедљиве победе.

Србија је играла у саставу: М. Миленковић, Богосављевић 2, Козла 2, Лазовић, Маринковић , Ћук, Буха, Радоњић, Балаћ, Ратковић 1, Н. Миленковић, Јанковић, Кулић.

Српске играчице ће бити слободне у среду, а у четвртак се игра са Шпанијом.

Nastavkom pregleda waterpoloclubredstar.org slažete se s korišćenjem kolačića. Podešavanja kolačića možete podesiti u svom internet pretraživaču. Saznaj više