Taš 2000

Taš 2000 osvojio Kup Srbije za igračice do 13 godina

Ekipa Taša 2000 osvojila je prvo mesto na završnom turniru Kupa Srbije za igračice rođene 2006. godine i kasnije, te je tako ove sezone naša škola i zvanično osvojila Kup Srbije u svim takmičarskim kategorijama.

Mlade vaterpolistkinje, koje su u Subotici predvodili treneri Ivan Filipić i Aleksandra Dunđerski, pobedile su Palilu 10:2, a briljirala je Jovana Radonjić sa ukupno 10 golova.

U sastavu su bile: M. Milenković, Bogosavljević, Brkić, M. Milošević, Marinković, Teodorović, Buha, Radonjić, Jelenić, L. Milošević, N. Milenković i Klikovac.

Nastavkom pregleda waterpoloclubredstar.org slažete se s korišćenjem kolačića. Podešavanja kolačića možete podesiti u svom internet pretraživaču. Saznaj više

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close