Zvezdine devojke sa reprezentacijom na turniru u Brnu zauzele 2. mesto

U timu reprezentacije pored standardnih igračica reprezentacije:

Tijane Jakovljević i Jovane Pantović našle su se:

Vanja Lazić

Anja Mišković

Hristina Ilić

Pored njih iz našeg mladjeg sastava VKD Taš 2000 u sastavu seniorske reprezentacije na ovom turniru bile su:

Anastasija Karličić

Iva Lujić

Andrea Gašić

Sastav seniorske reprezentacije na ovom turniru činile su uglavnom mladje igračice i iz drugih klubova. Naša ekipa je prvo izborila prolaz u grupu sa 4 najbolje ekipe, a potom i pobede u utakmicama sa Švajcarskom i Južnom Afrikom, i poraz 12:11 sa selekcijom Tajlanda.

Na ovom turniru učestvovalo je ukupno 12 reprezentacija, a ekipa domaćina koja ujedno i protivnik naše seniorske reprezentacije za plasman na Evropsko prvenstvo u Budimpešti na ovom turniru našla se na 7 poziciji.

Nastavkom pregleda waterpoloclubredstar.org slažete se s korišćenjem kolačića. Podešavanja kolačića možete podesiti u svom internet pretraživaču. Saznaj više

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close