Vesti

Zvezdine devojke sa reprezentacijom na turniru u Brnu zauzele 2. mesto

U timu reprezentacije pored standardnih igračica reprezentacije:

Tijane Jakovljević i Jovane Pantović našle su se:

Vanja Lazić

Anja Mišković

Hristina Ilić

Pored njih iz našeg mladjeg sastava VKD Taš 2000 u sastavu seniorske reprezentacije na ovom turniru bile su:

Anastasija Karličić

Iva Lujić

Andrea Gašić

Sastav seniorske reprezentacije na ovom turniru činile su uglavnom mladje igračice i iz drugih klubova. Naša ekipa je prvo izborila prolaz u grupu sa 4 najbolje ekipe, a potom i pobede u utakmicama sa Švajcarskom i Južnom Afrikom, i poraz 12:11 sa selekcijom Tajlanda.

Na ovom turniru učestvovalo je ukupno 12 reprezentacija, a ekipa domaćina koja ujedno i protivnik naše seniorske reprezentacije za plasman na Evropsko prvenstvo u Budimpešti na ovom turniru našla se na 7 poziciji.