Dragana-Ivkovic-Sladjana-Drezgic-najava-finale-Kupa

Zvezda i Vojvodina spremne za finale Kupa Srbije: Mlada ekipa željna dokazivanja

U nedelju od 17 sati na bazenu SRC „25. Maj – Milan Gale Muškatirović“ u finalu Kupa Srbije sastaju se vaterpolistkinje Crvene zvezde i Vojvodine, a taj meč će u direktnom prenosu emitovati Arena Sport i RTS.

Tim povodom, danas je održana konferencija za novinare, na kojoj su se prisutnima obratile Dragana Ivković, trener Crvene zvezde i Slađana Drezgić, trener Vojvodine.

Igrale smo mnogo puta do sada, tu nema iznenađenja. Ove sezone je Vojvodina bila dominantna, pa je favorit u tom smislu i iskustvo je na njihovoj strani. To je motiv više za moje devojke, da pruže svoj maksimum i svakako nam je cilj taj trofej. Naša ekipa je mlada, željna dokazivanja, nadam se disciplini i poštovanju dogovora – rekla je Dragana Ivković.

Dragana-Ivkovic-najava-finale-Kupa-SrbijeMislim da je forma dobra i da će energičnost da se vidi u motivu, jer jedno su ligaške utakmice, a potpuno drugi nivo finale i verujem da će to da doprinese nekom kvalitetu, te da će devojke obe ekipe da pokažu svoj maksimum – dodala je Ivković.

Crvena zvezda je u istoriji kluba sedam puta u nizu osvajala Kup Srbije, poslednji u sezoni 2019/2020.

Nastavkom pregleda waterpoloclubredstar.org slažete se s korišćenjem kolačića. Podešavanja kolačića možete podesiti u svom internet pretraživaču. Saznaj više

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close