Odlična vest za srpske klubove: Dunav liga od decembra!

Prošle sezone su Zvezda, Vojvodina, Mladost i Budućnost organizovali regionalnu ligu.

Slavila je Mladost u Dubrovniku, pobedivši u finalu Crvenu zvezdu.

I ove godine će biti Regionalna liga, ali bez hrvatskih klubova.

– Vest je izvanredna, pre svega za naše klubove. Igraćemo Dunav ligu sa timovima iz Mađarske i Rumunije.  Srbiju će predstavljati Crvena zvezda, Vojvodina i Palilula, Mađarsku Seged i Senteš a Rumuniju Rapid iz Bukurešta. Još dva kluba iz Rumunije su bila u igri, ali kako se nisu izjasnili odlučili smo da ih ne čekamo – kaze Dragana Ivković, trener i predsednik Crvene zvezde.

 Prvi turnir će biti u Sentešu od 20. do 22. decembra, drugi u Beogradu od 22. do 24. februara, a fajnal for u Bukureštu od 29. do 31.marta.

– Na prva dva turnira igraće svako sa svakim, dakle, pet utakmica. Uz završni turnir to je 12 mečeva, koji će mnogo značiti našim timovima. Dogovorili smo se da igramo sa 15 igrača – dodaje Ivkovićeva.

Nastavkom pregleda waterpoloclubredstar.org slažete se s korišćenjem kolačića. Podešavanja kolačića možete podesiti u svom internet pretraživaču. Saznaj više

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close