Najava konferencije za medije u susret finalnom meču Regionalne lige za vaterpolistkinje

ŽVK Crvena zvezda poziva medije na otvoreni trening pred najvažniju utakmicu sezone.

Poštovani,
ŽVK Crvena zvezda u subotu od 18h, u Dubrovniku igra protiv Mladosti iz Zagreba finalnu utakmicu Regionalne Triglav lige. U četvrtak 12.04. od 18:30 naša ekipa će imati trening na bazenu Milan Gale Muškatirović, pre početka treninga biće organizovan susret sa medjima na samom bazenu.

Novinare će sačekati Anka Aksić, generalni sekretar kluba od 18h u kafeu „Pauza“, koji se nalazi pored glavnog ulaza na bazen.

Očekujemo Vaše prisustvo i molimo da nam potvrdite svoj dolazak.

Sportski pozdrav
Dragana Ivković
Trener ŽVK Crvena zvezda

Nastavkom pregleda waterpoloclubredstar.org slažete se s korišćenjem kolačića. Podešavanja kolačića možete podesiti u svom internet pretraživaču. Saznaj više

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close