Тим1/42/43/44/4УКУПНО
Војводина232310
Црвена звезда00112

Извештај

У петак је настављена Дунав лига, пошто је у Сентешу почео други турнир. Ватерполисткиње Црвене звезде су у првом колу другог турнира победиле Војводину са убедљивих 10:2, док су дан касније, у четвртом мечу са Палилулом ове сезоне одиграле нерешено, а резултат је био 5:5. До краја другог турнира Звезду очекује и дуел са екипом Сентеша, а тај сусрет на програму је у недељу.

Црвено-беле су одлично ушле у утакмицу против Војводине, коју су убедљиво савладале и пре нешто више од 10 дана. На полувремену су водиле 5:0 и у наставку су само увећавале предност. Ово је трећа победа Звезде против Војводине ове сезоне, а само је у првом дуелу било неизвесно.

Против Војводине су играле: Лазић, Теодоровић 1, Чегар, Ћоровић 1, Лујић 1, Ћелић, Миловановић, Мијушковић 1, Шарац, Илић 2, Гашић 2, Јаковљевић 1, Карличић, Мишковић 1.

Nastavkom pregleda waterpoloclubredstar.org slažete se s korišćenjem kolačića. Podešavanja kolačića možete podesiti u svom internet pretraživaču. Saznaj više