Bez treninga i utakmica do daljnjeg

Ženski vaterpolo klub Crvena zvezda obaveštava sve članove da u skladu sa odlukom Vlade Republike Srbije o merama preduzetim u vezi sa trenutnom zdravstvenom situacijom prouzrukovanom COVID-19 virusom, obustavlja održavanje treninga i odigravanje utakmica za sve kategorije. Na teritoriji cele zemlje u nedelju je uvedeno vanredno stanje, a ta odluka je stupila odmah na snagu.

Naš klub će pratiti odluke nadležnih organa i u skladu sa tim će blagovremeno obaveštavati javnost o daljim aktivnostima.

Zdravlje je iznad svega i ŽVK Crvena zvezda se pridružuje zajedničkoj borbi protiv širenja virusa.

Nastavkom pregleda waterpoloclubredstar.org slažete se s korišćenjem kolačića. Podešavanja kolačića možete podesiti u svom internet pretraživaču. Saznaj više

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close